חדרי ארונות יוקרתיים

חדרי ארונות יוקרתיים

מאז ומעולם היוו חדרי ארונות יוקרתיים סמל סטטוס לבית, ושימשו כסממן לעיצובו, וכמובן – לשיפור הנגישות לביגוד ושאר תכולות. על מנת לבחור חדרי ארונות יוקרתיים המתאימים לבתיכם נדרש לא מעט ידע כמו – הכרת הקירות הביתיים שלכם: האם ניתן או לא ניתן לחצוב בהם? אלו ארונות מתאימים מבחינה עיצובית? כיצד תדעו, על סמך התכולה שאתם מתכוונים לאחסן, באלו ארונות לבחור? על מנת לענות על השאלות הללו חשוב לבחור ספק ארונות איכותי אשר יידע להשיב עליהן ולספק לכם את כל הידע הדרוש לבחירתם.
 
תכנון חדרי ארונות יוקרתיים
 
משווק חדרי ארונות ילדים יוקרתיים ילווה אתכם מיומכם הראשון שהחלטתם לרכוש ארונות. הוא יסייע לבדוק את הקירות, לראות היכן ניתן לחצוב ובהתאם לממצאים – ימליץ על ארונות אשר יתאימו לחדר אשר הקצתם. כמובן שהוא ייקח בחשבון גם את היקף התכולה הרצוי ואת ה עיצוב הנדרש עבור אותו חדר.
 
רכישת הארונות
 
ניתן לרכוש את מערך הארונות אשר תוכנן במתווה, ואפשר לרכוש אותו בתנאי תשלום נוחים וגמישים. צוות הובלה והתקנה יוביל את כל הארונות אשר הזמנתם ויתקין אותם בחדר שהקצאתם על פי התכנון שהמומחה סייע לכם לגבש.
 
תוספות ושדרוגים
 
ניתן להוסיף ולשדרג ארונות מכל הסוגים. להוסיף פרזול, לשנות את הפרזול הקיים (למשל להחליף את ידיות הארון), להוסיף מדפים בארונות עץ עם חורים להתקנת תומכים למדפים חדשים, לשנות מיקומוים של מדפים קיימים בתוך הארון (להנמיך ולהגביה), ועוד.
 
אופיו של עיצוב הארון
 
בארון הזזה מדובר בעיצוב מודפס, הצבע שלו הוא בציפוי צבע בתנור, ובדרך כלל הוא מגובש על פלטת זכוכית קדמית. בארון פתיחה העיצוב מתבטא בדרך כלל בצבע אחיד, אשר נראה על הפלטה הקדמית – שעשויה בדרך כלל מעץ או מצופה פורניר אם מדובר בארון מתכת.
 
יתרונות הארונות שלנו
 
לא מצריכים תחזוקה שוטפת: חלקי הברזל מגולוונים וחלקי האלומיניום אינם מצריכים תחזוקה למניעת חלודה באופן טבעי. בנוסף, ארונות העץ עשויים רק מעצים עמידים דוחים מזיקים וחסינים מריקבון למשל 7 שנים לפחות. לארונות תעודת אחריות ארוכת שנים/חודשים על אף העמידות הרבה של כל מוצר אחסון בחנות זו, מתוקף האמונה בתודעת השירות ובצורך לספק ללקוח קיים את שירות הלקוחות הטוב ביותר.