אביזרים לחדר הילדים

אביזרים לחדר הילדים

חדרי השינה המשמשים להלנת ילדים הם חדרים יעודיים לשהיית ילדים בתוכם מתוקף האביזרים ותפאורת החדר המצויים בה. הדפסה על זכוכית בארונות, מיטות ומשחקים המצויים בחדר זה מהווים כולם אביזרים בטיחותיים ועיצוביים המותאמים במיוחד עבור ילדים.

מיטות בחדר שינה לילדים

מיטות מסוג זה הן על פי רוב מיטות יחיד עם קרש בטיחות נגד נפילות. הן יכולות להיות מיטות בודדות או מיטות קומותיים המיועדות להלנת 2 ילדים זה מעל זה. המזרנים של מיטות אלו הם בדרך כלל רכים, אך צריכים להיות מתואמים לכל ילד בנפרד על פי בחירתו. מומלץ להתייעץ גם עם אורטופד לשם בחירת מזרנים אלו.

שולחנות ומידוף

שולחנות ומדפים בחדר שינה לילדים צריכים להיות נגישים ונוחים לכל ילד. שולחנות עבור חדרי שינה לילדים הם בדרך כלל שולחנות נמוכים עם מספר מגירות ותאי אחסון. מדפים עבור חדרי שינה לילדים הם מדפים אשר מותקנים בגובה נמוך, המאפשרים גישה לכל חפצי הילדים. יש להתקין גם ארון בגדים שיכיל את כל תכולת הביגוד של הילדים השונים.

תפאורת חדרי שינה לילדים

מומלץ להציב טפטים עבור חדרי שינה לילדים בצבעים בהירים, ובעלי גרפיקה ממוחשבת מתוחכמת. בנוסף, רצוי להציב וילון לחלון בעל מראה דומה, ולפנק את הילדים בשטיחים. השטיחים חשובים במיוחד עבור החורף על מנת למנוע מהם התקררות בלתי רצויה. חשוב לבחור בפריטי תפאורה מעוצבים ויפים. מומלץ להיעזר במעצב פנים בטרם תגבשו דעה על פריטים אלו.

חדרי שינה נגישים לכל

חדרי שינה במחירים נגישים לכל זוג הורים עבור כל סוגי הילדים – מתינוקות ועד לילדים בתחילת שנות העשרה. חדרי השינה כוללים את מיטב תפאורת החדרים, ריהוט אשר נועד במיוחד עבור ילדים ואביזרי אחסון נלווים בכל רחבי החדר. בנוסף, יוצר החדר הרגשת ביתיות חמה אשר יכולה לגרום לכל ילד להרגיש בנוח בתוך חדרים אלו. חשוב לקבל החלטה מושכלת לגבי עיצוב החדר, גודלו, סוגו וכל פרמטר אחר בטרם ביצוע הקנייה. יש להתייעץ עם מומחי חדרי הילדים של החנות, ובנוסף לקבל עצות עיצוביות ממעצב פנים מוסמך – אודות המראה הפנימי של החדר והשתלבותו עם יתר החדרים בבית. התייעצויות מסוג זה יקנו גם לכם את הבחירה המושלמת עבור הילדים שלכם.