בחירת מזרונים לילדים

בחירת מזרונים לילדים

כאשר אנו צריכים לרכוש לילדים שלנו מזרון – הרבה פעמים מציפות אותנו מחשבות רבות שחלקן סותרות זו את זו: נוחות המזרון לילד, טובתו הרפואית-אורטופדית, המידה הרצוייה למזרון, ועוד. מאמר זה נועד לסדר לכם את המחשבות ולאפשר לכם לקנות מזרונים לילדים ביעילות ובקלות, תוך התאמה מלאה של המוצר לילד שלכם.

גשו עם הילד לחנות

עוד בטרם לקחתם שיקולי מידות ושיקוךלי אורטופדיה, גשו עם הילד לחנות. האם נדרשת מכם חובת קנייה של המזרון שהוא בודק באותון היום? לא. אבל זה ייתן לכם אינדיקציה לאלו מזרונים הילד שלכם נמשך, ומאלו הוא מעדיף להימנע. ניתן לרכז ברשימה  את המזרונים שהילד שלכם העדיף, או לבקש מהמוכרן את הקטלוג ולסמן את סוג המזרונים שלהם הילד כמה.

גשו לאורטופד עם המידע

אורטופדים הם רופאים שראו כבר הכל בתחום המזרונים. ניתן להציג להם את רשימת המזרונים שהילד מעוניין להשתמש בהם, ולקבל המלצות על טיבם של מזרונים אלו, ועל יתרונם הרפואי. כך, תהיו יותר ממוקדי מטרה ותוכלו לדעת איזה מזרון גם מסב נוחות לילד שלכם וגם מומלץ מבחינה אורטופדית.

בצעו סקר שוק על דגם המזרון

כעת שאתם יודעים איזה דגם של מזרון מומלץ עבור הילד שלכם, בצעו סקר שוק מזרונים לילדים עבור אותו הדגם: גשו לחנויות רבות ככל האפשר ובררו מהו המחיר שלו. מומלץ מאד לפנות רק לרשתות שיווק ידועות ומוכרות על מנת להימנע מזיופים של דגם המזרון. בסופו של דבר, רכשו את המזרון אצל הספק הזול מכולם. בטרם הרכישה מומלץ לילד לבדוק שוב את המזרון על מנת לוודא שהוא מסב לו את אותה רמת נוחות כפי שהייתה בחנות הראשונה בה ביקרתם.

עיינו היטב בתעודת האחריות בטרם הרכישה

חשוב לוודא כמה שנות אחריות על בלאי יש למזרון. במידה ומדובר במזרון קפיצים – מה טיבם, ומהו משך הזמן בו הם יוותרו אלסטיים. במידה וזהו מזרון ספוגים, מהי איכותם של הספוגים, וכמה זמן הם יישארו עמידים. הנתונים הללו רשומים כולם בתעודת האחריות, ולכן חשוב לקרוא אותם כדי להבין כמה שנים המזרון ישרת אתכם. מזרונים איכותיים מחזיקים במשך שנים רבות וחלקם אף קיימים בבתי לקוח מעל לעשור.