בחירת מזרן

בחירת מזרן

כאשר אנו חושבים על רכישת מזרנים יש לתת את הדעת לכמה דברים חשובים כמו הנוחות שיש לנו בשינה שהיא מעל לכל. בבחירה של מזרנים יש למצוא את כל המידע לגבי המזרנים הקיימים בשוק. בישראל יש המון יצרניות וחנויות שלמזרנים שניתן למצוא בהם את המזרן האידיאלי אותו אנו מחפשים. ישנם הרבה שיש להם בעיות גב וחוליות בצוואר והבחירה של מזרנים אורתופדיים שתהיה מתאימה להם היא חשובה. מחלות גב וצוואר הן המחלות של המאה עשרים ואחת. אנו יושבים המון שעות מול המחשב בתנוחות לא נכונות, אין לנו זמן לפעילות גופנית והתוצאה אינה מאחרת לבוא, פריצות דיסק למיניהן וכאבים כמו שחיקה של חוליות הצוואר.

היכן למצוא מזרנים?

כמו בכל חברות שאנו מחפשים, יש למצוא את החברה הידועה שמייצרת מזרונים מזה הרבה שנים ושיש לה שם ומוניטין. יש לקבל תעודת אחריות מהחברה וכן, תשתדלו למצוא יצרנית מזרנים המעניקה התנסות חינם למזרן אותו אתם מתכוונים לרכוש. החומרים מהם מיצרים המזרנים הם מגוונים אך לא כל החומרים השונים שמהם מיותר המזרן יכולים להתאים לנו. יש כאלה שסובלים גם מאלרגיות וניתן למצוא עבורם מזרנים שמתאימים להם כמו כאלה שדוחים אבק למשל. אחד הסימנים הטובים ביותר לרכישת מזרן איכותי הוא שנות האחריות שתקבלו עבור המזרן שלכם. בדרך כלל החברות מעניקות עד 5 שנות אחריות עבור המזרן החדש, אך ישנן חברות ידועות שמעניקות גם 10 שנות אחריות, מה שמראה שהחברה בטוחה באיכות המזרן שלה.

מדוע כה חשוב לרכוש מזרן איכותי?

אולי רבים מכם אינם יודעים שכשליש מחיינו אנו מבלים בשינה. השינה היא חשובה ממש כמו התזונה שלנו. אדם שלא יישן טוב בלילה, לא יהיה מסוגל לתפקד בעבודה ובחיי היום יום. חשוב לא לרכוש את המזרן בעל המחיר הזול ביותר, דבר זה, יכול להתנקם בכם מאוחר יותר כאשר תגלו כי לאחר כמה חודשים אתם פתאום סובלים יותר מכאבי גב והשינה אינה נוחה לכם. חשוב לרכוש מזרן איכותי שיעניק לכם את השינה הנוחה ביותר ויש לקחת בחשבון שלא מחליפים מזרן כל שנה כי אם כל 8 שנים בערך אז אם כבר אז כבר...